Description
| Item | Details |
| Type | Women Bracelet |
| Materials | 925 Sterling Silver |
| Gems | 5A Cubic Zirconia |
| Metal type | Silver |
| Color | Plated Rhodium & 18K Golden Color |
| Weight | 2.17g |
| Size | 16/17cm, Heart 7.5×6mm, Dog 9.5×6mm, Star 5mm |
| Unit | 1 Piece |
| Packing | With Gift Box |













Reviews
There are no reviews yet.