Description
| Item | Details |
| Type | Women Ring |
| Materials | 925 Sterling Silver |
| Gems | 5A Cubic Zirconia |
| Metal type | Silver |
| Color | Plated Rhodium & 18K Golden Color |
| Weight | 1.68g |
| Size | Wire Width 3mm, Face Width 19.5mm, Height 7mm |
| Unit | 1 Piece |
| Packing | With Gift Box |

















Reviews
There are no reviews yet.