Description
| Item | Details |
| Type | Women Necklace |
| Materials | 925 Sterling Silver |
| Metal type | Silver |
| Color | Plated Rhodium & 18K Golden Color |
| Weight | 6.35g |
| Size | Marquise CZ 5.5mm, Round CZ 3.5mm, Stone Spacing 20mm, Chain Length 35+5cm |
| Unit | 1 Piece |
| Packing | With Gift Box |













Reviews
There are no reviews yet.