Description
| Item | Details |
| Type | Women Necklace |
| Materials | 925 Sterling Silver |
| Gems | 5A Cubic Zirconia |
| Metal type | Silver |
| Color | Plated Rhodium & 18K Golden Color |
| Weight | 2.48g |
| Size | Crosses 15.5×11.5mm, 13×9.5mm, 6x8mm, Polished 2.0, Chain Length 40+5+5cm |
| Unit | 1 Piece |
| Packing | With Gift Box |















Reviews
There are no reviews yet.