Description
| Item | Details |
| Type | Women Necklace |
| Materials | 925 Sterling Silver |
| Gems | 5A Cubic Zirconia |
| Metal type | Silver |
| Color | Plated Rhodium & 18K Golden Color |
| Weight | 2.04g |
| Size | Chain Length 40+5cm, Heart 7.56mm, Dog 116mm, Star 5mm |
| Unit | 1 Piece |
| Packing | With Gift Box |













Reviews
There are no reviews yet.